مرکز خرید و فروش انواع زیره ایران
خانه / زیره ایران / بازار صادرات زیره سبز ایران

بازار صادرات زیره سبز ایران

بازار صادرات زیره سبز و فروش زیره ایران در سطح بین المللی بسیار پر رونق است اما متاسفانه به طریقه صادرات غیر مستقیم.
زیره گیاهی علفی و شبیه به جعفری بوده و از تقریبا ۵۰۰۰ سال پیش در ایران به صورت خودرو کشت میشده و مردم ایران از آن استفاده می کردند.
زیره ایران دو نوع سبز و سیاه دارد که میزان تولید زیره سبز نسبت به زیره سیاه ایران بیشتر است.
این محصول یک طعم دهنده و چاشنی معطر برای تولید بسیاری از مواد غذایی و دارویی می باشد، از همین رو در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و همین موضوع موجب رونق بازار فروش زیره سبز ایران در داخل و حتی سطح بین المللی و صادرات شده است.

صادرات زیره سبز ایران

همان طور که گفته شد در میان انواع زیره ایرانی زیره سبز میزان تولید قابل توجهی را به خود اختصاص داده به همین جهت نه تنها برای مصرف داخل مکفی می باشد بلکه میتوان با صادرات زیره سبز ایران ارز آوری خوبی به کشور انجام داد.
بیشترین میزان صادرات زیره ایران به کشور های غربی نظیر دبی و امارات صورت می گیرد و جالب است بدانید که تنها هدف آن ها از خرید زیره سبز ایران تنها برای مصرف نیست بله آن ها مجدد با انجام فرآیند های اضافی بر روی زیره سبز نسبت به باز صادرات آن به کشور هایی نظیر فرانسه، امریکا و … اقدام می نمایند.
این در حالی است که با برنامه ریزی درست در تولید و تجهیز کارخانه های فرآوری زیره سبز ایران میتوان حوزه ی صادرات مستقیم زیره از ایران به بازار های بین المللی را گسترده تر نمود.

قیمت صادرات هر کیلو زیره سبز ایران

قیمت هر کیلو زیره سبز تولید شده در ایران نسبت به سایر تولید کننده های آن از قیمت بالا تری برخوردار است و دلیل آن این است که زیره ایران بسیار معطر و مرغوب است از این رو صادرات آن برای تولید اسانس زیره به کشور های مختلفی انجام می شود.
جالب است بدانید زیره سبز در کشور هایی نظیر افغانستان، هندوستان،ترکیه و سوریه نیز تولید می شود.

منبع: زیره سبز ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین شرکت صادراتی زیره سبز در ایران

بهترین شرکت صادراتی زیره سبز در ایران توانسته پاسخگوی تقاضای بسیاری از مشتریان خارجی باشد؛ زیرا آنها ارتباط بدون واسطه و‌ نزدیک  با تولید کنندگان برقرار نم