مرکز خرید و فروش انواع زیره ایران
خانه / زیره ایران / قیمت انواع زیره سبز در ایران

قیمت انواع زیره سبز در ایران

قیمت انواع زیره سبز به چه صورت تغییر می کند؟ آیا دلیل اختلاف قیمت زیره سبز تولیدی مناطق مختلف را می دنید؟ آیا هر قیمتی برای این محصول مناسب می باشد؟
زیره سبز یکی از بهترین گیاهان دارویی مصرفی می باشد که در زنجیره غذایی هر خانواده ای وجود داشته و آثار دارویی آن بر کسی پوشیده نیست. این در حالیست که بازار فروش این محصول نوسان های زیادی دارد و قیمت انواع زیره سبزدر مناطق مختلف متفاوت می باشد. زیره سبز در ایران در مناطق مختلفی کشت و تولید می شود و برای استفاده عموم در سطح کشور پخش می شود که ازین میان می توان به معروف ترین نوع زیره سبز از جمله زیره سبز کرمان، سبزوار، مشهد و کاشان اشاره کرد.

تولید کننده های زیره سبز این محصول را با قیمت های متعادلی روانه بازار می کنند اما به دلایلی گاهی اوقات این محصول دچار نواسانات عجیبی در قیمت می شود و قیمت آن از حد معمول بالاتر می رود. اگر زیره سبز مرغوب باشد به طبع قیمت آن نیز بالاتر است اما مشکل امروزی این است که گاهی اوقات فروشندگان زیره سبز با کیفیت نامطلوب را با قیمت بالا به مشتری می فروشند. حال مشکل کجاست؟ چگونه می توان زیره سبز مرغوب و با قیمت مناسب تهیه کرد؟

قیمت فروش زیره سبز اصل

انواع مختلفی از بذرهای مرغوب زیره سبز در ایران کشت می شود به همین دلیل تنوع محصول زیره زیاد است. در کنار زیره های تولید شده در داخل کشور زیره های وارداتی نیز خرید و فروش می شوند. افراد زیادی نیز در بازار زیره واسطه فروش یا دلال هستند. همه این عوامل باعث شده است تا قیمت مشخص و نرخ ثابتی برای فروش زیره وجود نداشته باشد. اکثر تجار و کسبه بازار برای سودآوری و بقا در بازار زیره نیازمند اطلاع از قیمت های واقعی زیره اصل هستند.

منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین شرکت صادراتی زیره سبز در ایران

بهترین شرکت صادراتی زیره سبز در ایران توانسته پاسخگوی تقاضای بسیاری از مشتریان خارجی باشد؛ زیرا آنها ارتباط بدون واسطه و‌ نزدیک  با تولید کنندگان برقرار نم