مرکز خرید و فروش انواع زیره ایران
خانه / زیره سیاه / فروش زیره سیاه صادراتی کرمان

فروش زیره سیاه صادراتی کرمان

فروش زیره سیاه کرمان صادراتی و میزان صادرات بالای این محصول نشان از کیفیت بالا و قابل قبول این محصول در سطح بازار های بین المللی دارد.
زیره از قدیمی ترین گیاهانی است که در ایران توسط پیشینیان مورد استفاده قرار می گرفته آثار کشف شده در شهر سوخته که مربوط به ۵۰۰۰ سال پیش است گواه بر این مدعی است. تولید انواع زیره در شهر های مختلفی چون کرمان، سبزوار، سمنان و … صورت می گیرد که در این بین زیره سیاه کرمان و زیره سبز پرورشی سبزوار شهرت بسیاری و هر دو از محصولات صادراتی ایران به شمار می روند.

قیمت زیره سیاه کوهی کرمان

زیره سیاه آبی و زیره سیاه دیمی یا همان کوهی دو نمونه از انواع زیره تولید شده در استان کرمان هستند. نوع اول پرورشی بوده و یبا نظارت کشاورز و طی آبیاری های منظم رشد نموده و ثمر می دهد

اما نوع دوم کاملا خودرو در ارتفاعات لاله زار بردسیر و بافت روییده و تنها کشاورز در برداشت محصول آن نقش دارد. قیمت زیره سیاه دیمی نسبت به نوع پرورشی بالا تر است زیرا کیفیت عطر آن نیز بالا تر می باشد.

زیره کوهی

صادرات زیره سیاه کرمانی

همانطور که گفتیم زیره کرمانی یه واسطه ی کیفیت عطر و رنگش شهرت جهانی داشته و از آن برای صادرات به کشور های مختلف به ویژه کویت و امارات استفاده می شود.

فروش زیره سیاه کرمانی اصل در بازار داخلی نیز بسیار پر رونق می باشد. اما همانطور که می داید برداشت این محصول با توجه به خشکسالی های پی در پی کاهش چشم گیری داشته است.

جالب است بدانید بسیاری از کشور های متقاضی زیره برای استفاده از خواص دارویی و درمانی آن خواهانش هستند تا از ترکیب آن با مواد دیگر داروهایی برای افزایش ایمنی بدن و مبارزه با چاقی و درمان اختلالات گوارشی تولید کنند.

مشتریان زیره ایرانی

منبع: بازار زیره سبز ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت خرید و فروش زیره سیاه در بازار

زیره ها از نظر رنگ به دو دسته سیاه و سبز تقسیم می شوند. این محصولات پس از تولید در بسته بندی هایی با وزن های متفاوت به بازار عرضه می شوند. استفاده از بهترین نوع