مرکز خرید و فروش انواع زیره ایران
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت زیره آسیاب شده

قیمت زیره آسیاب شده

زیره آسیاب شده یا همان پودر زیره از چه نوع زیره ای تولید می شود؟ قیمت زیره آسیاب شده به چه صورت تغییر می کند
پودر زیره یا همان زیره آسیاب شده از آسیاب کردن میوه ی زیره به دست می آید برای تولید زیره آسیاب شده می توان از انواع زیره سبز و سیاه کوهی و یا پرورشی استفاده نمود. با توجه به این که برای پودر کردن زیره کار اضافی ای بر روی دانه زیره انجام می شود لذا قیمت عرضه ی آن نیز در بازار بالاتر از زیره ی سالم می باشد.
از پودر زیره عموما برای تولید ادویه های مخلوط توسط کارخانه داران در حجم عمده استفاده می شود.

سفارش خرید زیره آسیاب شده

برای خرید عمده زیره سیاه آسیاب شده باید ابتدا آن را در هر حجمی که مورد نظر است سفارش داد تا نسبت پودر کردنش اقدام شود زیرا این محصول کابردی به سفارش تولید می گردد. از این محصول بیشتر در صنایع تولید مواد غذایی استفاده می شود.

زیره مناسب برای تولید زیره آسیاب شده

برای کاهش قیمت تمام شده ی پودر زیره شرکت های تولیدی از خاک زیره و یا زیره بهاره به جای میوه سالم زیره استفاده می نمایند البته این محصول برای تهیه اسانس زیره و عرق زیره نیز پیشنهاد می گردد.

علت تفاوت قیمت انواع زیره آسیاب شده چیست؟

محدوده ی کشت زیره در ایران از استان های خراسان جنوبی، رضوی، سمنان و … گرفته و تا مرکزی و کرمان ادامه پیدا می کند. حتما مطلعید که شرایط آب و هوایی متفاوتی که در هر یک از این مناطق حاکم است بر طعم و مزه ی زیره تولید شده تاثیر مستقیم می گذارد لذا همین امر را می توان دال بر اختلاف قیمت انواع زیره آسیابی در ایران باشد.

منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com